Hakkımda

25 yıllık teknik analiz çalışması sonucunda varılan nokta türevlere hiç ama hiç gerek olmadığıdır. Piyasa için aslolan FİYAT ve HACİM’dir. Algıyı yönetirken tek olay ise OLUŞANA UYMAKTAN geçmektedir. Tüm çalışmam bu manada gerçekleşmiştir. Sonuçlar ise mekanik, duygudan uzak ifade edilecek biçime getirilmiştir.

  1. BORSAKTİF UYARI NOTU:Bu raporlardaki bilgi ve fikirler güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan derlenerek hazırlanmıştır. Bu bilgilerin doğruluğu veya bütünlüğü konusunda bir garanti veremez. Raporda yer alan yatırım, bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu rapordaki görüşler, tahmin ve projeksiyonlar raporu hazırlayan analistlerin fikirlerini yansıtmaktadır. Analist/ler görüş ve tahminlerini haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptirler. Bu rapor sadece bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bu rapordaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı hiçbir şart altında sorumlu tutulamaz.
  2. Sistemler ve sistemlere ait tablo ve grafiklerinin yayını ve dağıtımı yazarın müsaadesi olmadan yapılamaz. Yayınlayan sorumluluğu kabul etmiş kabul edilir.